Praca: Pracownik ochrony - operator monitoringu

Poszukujemy osoby na stanowisko: Inspektor / Kierownik ochrony

Pracownik ochrony - operator monitoringu
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Ochrona powierzonego mienia
  • Obsługa monitoringu
  • Reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność

Oferujemy:

  • Stawkę 17 zł netto/h
  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
  • Wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego
  • Pełne umundurowanie
  • Możliwość rozwoju
APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik ochrony - Praca bez doświadczenia

    Firma: Securitas Polska Sp. z o. o.

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Ochrona - system zmianowy 12 h Zakres obowiązków: ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem, kontrola osób, monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu. Poszukujemy osób: niekaranych, dyspozycyjnych, potrafiących pracować...

    Dodane: 2021-07-08

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone