Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Magazynier
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0332
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie/rozładunek dostaw, wydawanie towaru klientom, załadunek materiałów budowlanych(ręczny i mechaniczny wózkiem widłowym). Praca na 2 zmiany w godzinach : 7.00-15.00, 9.00-17.00.Pracodawca oferuje możliwość wysłania kandydata na kurs operatora wózka widłowego zakończonego egzaminem i certyfikatem UDT.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, znajomość branży budowlanej lub instalacyjnej, uprawnienia: kierowca wózków widłowych spalinowych, prawo jazdy kat. B, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu