Praca: Magazynier / Operator wózka widłowego

Do naszego magazynu logistycznego w poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Sosnowiec
Jeśli:

Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym.

 

Zapraszamy do pracy w GEODIS!

 

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Pracę zmianową
  • Darmową prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do świąt
  • Kartę sportową
  • Zniżki na paliwo
  • Kartę sim do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Magazynier/ Operator wózka widłowego UDT

    Firma: ManpowerGroup

    Lokalizacja: śląskie/ Bieruń

    Zadania: Załadunek i rozładunek dostaw Wsparcie produkcji (wymiana pojemników – pełne/puste) Prace magazynowe Wymagania: Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmian, docelowo będzie wprowadzona praca...

    Dodane: dzisiaj

  • Magazynier / Operator Wózka Widłowego

    Firma: REGESTA S.A.

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    Wyzwania, dzięki którym nie będzie miejsca na nudę: Wykonywanie operacji magazynowych (recepcja, składowanie, kompletowanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów) zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami; Dbanie o efektywne wykorzystanie...

    Dodane: wczoraj

  • Magazynier z uprawnieniami UDT

    Firma: ManpowerGroup

    Lokalizacja: śląskie/ Bieruń

    Zadania: Rozładunek, załadunek i przemieszczanie towarów za pomocą wewnętrznych urządzeń transportowych Przygotowywanie oraz dostarczanie na czas komponentów Układanie materiałów zgodnie z określoną lokalizacją i logiką procesu Weryfikacja zgodności...

    Dodane: 2024-04-30

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone