Praca: Asystentka w biurze

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Asystentka w biurze
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0693
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac biurowych, tłumaczeń dokumentów, selekcja pracowników, pomoc w zakwaterowaniu; gotowość do częstych delegacji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie korporacyjnepraca w godz. 4:00-22:00 w zależności od potrzeb po 8 godz./dzienniemiejse pracy: ul. Rybnicka 92, 44-100 Gliwice i okolice

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach