Praca: Asystent do spraw zarządzania nieruchomościami

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Asystent do spraw zarządzania nieruchomościami
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0355
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie do systemu stanów liczników podanych przez najemców, rozliczanie mediów, sporządzenie umów najmu oraz aneksów, przygotowywanie faktur, sporzadzanie zestawień księgowych, przygotowywanie korespondencji, sporzadzanie zestawień usterek zgłasanych przez najemców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagania: obsługa komputera.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu