Praca: Agent do spraw zakupów

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Agent do spraw zakupów
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0935
OBOWIĄZKI:
- Osoba na tym stanowisku, współpracując ściśle z działem handlowym, będzie odpowiedzialna za zbudowanie strategii zakupowych oraz rozwój nowych obszarów i źródeł zaopatrzenia w surowiec (materiały złomowe oraz surowce). Jej zadaniem będzie pozyskiwanie nowych dostawców surowca (również od producenta z Białorusi), nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych, wraz z przygotowaniem długoterminowych umów i kalkulacji opartych na notowaniach surowców. Specjalista ds. Zakupów Surowca będzie prowadził negocjacje zakupu, przygotowywał niezbędną dokumentację oraz koordynował harmonogramy i logistykę regularnych dostaw. Będzie odpowiadał za optymalizację kosztów i poprawność rozliczeń z dostawcami surowca i usług oraz rozpatrywanie reklamacji. Poszukujemy osoby z co najmniej 5 letnim doświadczeniem na samodzielnym stanowisku.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + praca w delegacjach na terenie całej Polski.- Godziny Pracy: 9:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Skrupulatność
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice
Uprawnienia: Rzetelność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe. Mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne. Wymagane min. 5 lat jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego. W związku z planami rozwojowymi Spółki mile widziane będzie posiadanie prawa jazdy kategorii: C i C1. Kandydat powinien posiadać umiejętności komunikacyjne, doskonale odnajdywać się w nowych sytuacjach biznesowych i wykazać się zaangażowaniem i inicjatywą w kształtowaniu strategii zakupowej.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 530 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach