Praca: Pracownik działu zaopatrzenia

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik działu zaopatrzenia
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Zadania:
  • samodzielne stanowisko zamówień i zakupów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość branży budowlanej
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w zaopatrzeniu
Oferujemy:
  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku