Praca: Technik prac biurowych-stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Technik prac biurowych-stażysta
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0216
OBOWIĄZKI:
Zadania:1. Wydział Administracyjny: porządkowanie przechowywanej w Archiwum Zakładowym dokumentacji przejętej w latach wcześniejszych w stanie nieuporządkowanym, archiwizowanie dokumentacji w komórkach organizacyjnych Urzędu Miasta oraz sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczych lub2. Wydział Komunikacji: zadania administracyjno-biurowe, w tym między innymi: kopertowanie, wysyłki, przygotowywanie do wydania dowodów rejestracyjnych, archiwizacja dokumentów lub3. Wydział Kadr: zadania administracyjno-biurowe, w tym m.in.: archiwizacja dokumentów, dostęp do obsługi programów komputerowych (SEKAP,OTAGO) w zakresie wprowadzania zaświadczeń ze szkoleń, ewidencjonowania czasu pracy, porządkowanie dokumentacji papierowej z zakresu czasu pracy lub4. Wydział Egzekucji Administracyjnej: zadania administracyjno-biurowe, w tym m.in.: archiwizacja dokumentów, przygotowywanie pism wychodzących do wysyłki, wykonywanie innych zadań zleconych przez opiekuna stażu lub5. Wydział Podatków i Opłat Lokalnych: zapoznanie z zasadami opodatkowania nieruchomości w mieście Ruda Śląska, wprowadzanie potwierdzeń odbioru decyzji dot. podatku od nieruchomości do systemu komputerowego, segregacja zwrotnych potwierdzeń odbioru zgodnie z numeracją nieruchomości lub6. Wydział Inwestycji: pomoc w prowadzeniu rozliczeń w sprawozdawczości w zakresie przedsięwzięć prowadzonych przez wydział w zakresie dokumentacji technicznych oraz realizacji budów lub7. Wydział Kultury, Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta: pisanie informacji prasowych oraz postów do mediów społecznościowych, wykonywanie prezentacji, pomoc pracownikom wydziału w organizacji imprez.Oferta stażu dla osÓb bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera i programów MS Office

Wymagania inne:

Praca na jedną zmianę 08:00 - 16:00.Praca na stażu nie obejmuje pory nocnej: 22:00 - 06:00.Staż na 3 miesiące.Brak gwarancji zatrudnienia.Dodatkowo: dokładność, skrupulatność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.Wykształcenie średnie preferowane: administracyjne lub ekonomiczne.Obsługa komputera na poziomie średniozaawansowanym, pakiet MS Office.Miejsce wykonywania stażu: Urząd Miasta Ruda Śląska, plac Jana Pawła II 6 lub ul. Markowej 22 41-709 Ruda Śląska w zależności od wydziału.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej