Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Technik administracji
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/24/0729
OBOWIĄZKI:
Pomoc w realizacji zadań biura, wykonywanie czynności związanych z archiwizacją dokumentacji (Starostwo Powiatowe - Biuro Strategii i Rozwoju)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Znajomość oprogramowania Ms Office

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach