Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Technik administracji
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0136
OBOWIĄZKI:
- sporządzanie i redagowanie pism urzędowych, obsługa urządzeń biurowych, obsługa obiegu dokumentów, archiwizacja dokumentacji, realizacja bieżących zadań merytorycznych związanych z działalnością Departamentu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Konieczne jest posiadanie statusu osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej oraz spełnianie warunku uczestnictwa w projekcie "Aktywizacja osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej