Praca: Starszy konsultant ds. zarządzania incydentem

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Starszy konsultant ds. zarządzania incydentem
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0942
OBOWIĄZKI:
- Zarządzanie incydentami IT (związane z systemami i infrastrukturą IT) o wysokim priorytecie oraz przygotowanie i dystrybucja komunikacji dotyczącej ww incydentów. Zarządzanie incydentami w obszarze działania systemów informatycznych niezbędnych do obsługi procesów przemysłowych dla klientów z krajów arabskojęzycznych (Maroko, Egipt, Arabia Saudyjka, Zjednoczone Emiraty Arabskie). Kontakt z klientami z krajów arabskojęzycznych w celu rozwiązywania incydentów IT. Zarządzanie pracą zespołów technicznych w trakcie trwania incydentu IT o wysokim priorytecie oraz upewnienie się, że proces rozwiązywania incydentu przebiega według ustalonego procesu i w najbardziej efektywny sposób. Nadzorowanie procesu implementacji zmian w środowisku IT, które potencjalnie mogą skutkować incydentami na infrastrukturze. Współpraca z oddziałami firmy na rynkach krajów arabskich.- Godziny Pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku związanym z inżynierią przemysłową lub o kierunkach o zbliżonym charakterze. Wymaganie minimum 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem systemami i infrastrukturą IT.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach