Praca: Sprzedawca/pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Sprzedawca/pracownik przygotowujący posiłki typu fast food (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1648
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe.Wymagana książeczka sanepidowska.

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Kasjer/sprzedawca

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Piekary Śląskie

    Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta, wypiek mięs, wykładanie towaru w ladach Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz książeczka sanepidowska bądź gotowość jej wyrobienia

    Dodane: wczoraj

  • Kasjer - sprzedawca

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Knurów

    Wykształcenie: podstawowe; zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej; obsługa działu mięsnego; dbanie o porządek na sali sprzedaży; dbanie o ekspozycję towarów; dwie zmiany; miejsce pracy: Knurów, oferta także dla osób z orzeczonym stopniem...

    Dodane: wczoraj

  • Sprzedawca w sklepie mięsnym

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Bobrowniki

    Przyjęcie i ekspozycja towaru, obsługa klienta, sporządzanie raportów fiskalnych, robienie remanentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w sprzedaży wędlin i mięsa, znajomość...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone