Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0335
OBOWIĄZKI:
sprzedaż, w tym internetowa, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie towaru, reklam, obsługa komputera, obsługa klienta, praca w godzinach 10.00-18.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż w zawodzie, znajomość komputera, znajomość kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu