Praca: Sprzedawca-ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Sprzedawca-ogrodnik
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0312
OBOWIĄZKI:
doradztwo i obsługa klienta, przyjęcia towaru, pielęgnowanie roślin
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

mile widziane rok doświadczenia w ogrodnictwie

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Doradca Klienta / Sprzedawca

    Firma: AGATA Spółka Akcyjna

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji; Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli oraz terminów ich...

    Dodane: dzisiaj

  • Sprzedawca- kasjer

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    obsługa klienta, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru, dbanie o czystość i estetykę sali sprzedażowej, sprawdzanie daty towaru, praca w zespole. Praca w godz. 7-15; 12-20 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Uprawnienia:...

    Dodane: 2024-04-30

  • Sprzedawca - Projektant mebli kuchennych

    Firma: AGATA Spółka Akcyjna

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Projektowanie kuchni wraz z wyceną, Prezentacja projektów, Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli kuchennych oraz...

    Dodane: 2024-04-30

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone