Praca: Sprzedawca odzieżowo, optyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Sprzedawca odzieżowo, optyczny
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0274
OBOWIĄZKI:
-obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala, obsługa klienta, doradztwo, wystawianie towaru, układanie towaru, przygotowanie do sprzedaży, zmiana cen, inwentaryzacja, przygotowanie stanowiska pracy, utrzymanie czystosci, przyjmowanie i zamawianie towaru, prowadzenie rejestrów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej