Praca: Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie codziennymi operacjami biurowymi.
  • Administrowanie dokumentacją.
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych, dbałość o ich aktualizowanie.
  • Wsparcie zarządu oraz pozostałych działów firmy w bieżących zadaniach.
  • Koordynacja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • Przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentów i raportów.
  • Organizacja spotkań biznesowych oraz zarządzanie kalendarzem spotkań.
  • Obsługa klientów i gości odwiedzających biuro.
  • Zarządzanie zaopatrzeniem biura w materiały biurowe.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i Word.
  • Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze oraz efektywnego zarządzania czasem.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - mile widziane.
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (administracja, zarządzanie, itp.).
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka zdrowotna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe, itp.).
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do najnowocześniejszych technologii.