Praca: Specjalista Działu Techniczno – Handlowego

NOWREM GROUP DANIEL ŁATA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:

Specjalista Działu Techniczno – Handlowego
Miejsce pracy: Jaworzno

Wynagrodzenie do negocjacji – adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Zakres obowiązków:
  • Wyszukiwanie, wstępna analiza i monitorowanie postępowań przetargowych, zapytań ofertowych,
  • Weryfikacja merytoryczna zapytań ofertowych oraz postępowań przetargowych,
  • Weryfikacja kompletności dokumentacji przetargowej,
  • Opracowywanie ofert handlowych i kosztorysów,
  • Przygotowanie ofert przetargowych,
  • Prowadzenie korespondencji z Zamawiającym w zakresie zapytań i uzupełniania ofert
  • Udział w negocjacjach z Inwestorami i Podwykonawcami,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przetargowej,
  • Prowadzenie dokumentacji inwestycyjnej,
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie pozyskiwania ofert, zamawiania materiałów i zlecania usług.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie mile widziane wykształcenie techniczne,
  • Znajomość specyfiki robót budowlanych i instalacyjnych,
  • Umiejętność opracowywania dokumentów przetargowych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej,
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – dodatkowym atutem będzie znajomość programów AutoCAD, Norma PRO,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy,
  • Pakiet socjalno- pracowniczy,
  • Niezbędne narzędzia pracy, m.in. komputer, telefon,
  • Karta multisport.