Praca: Specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Utrzymanie dobrych relacji z obecnymi Klientami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Raportowanie wyników sprzedaży.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2/C1),
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Umiejętność budowania relacji z klientami,
  • Umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
  • Znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.