Praca: Specjalista ds. Rozliczeń

Specjalista ds. Rozliczeń
Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska
  • Przygotowanie dokumentów rozliczeniowych pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym (PŚP) będących podstawą do wystawienia faktur sprzedażowych.
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych w zakresie robót realizowanych przez Podwykonawców, zleceń wewnętrznych, umowy Konsorcjum.
  • Weryfikacja kosztów oraz faktur dotyczących kosztów ogólnych kontraktu oraz Podwykonawców
  • Przygotowanie dla Inżyniera i Zamawiającego raportów dotyczących rozliczenia finansowego Kontraktu (raporty miesięczne, plany sprzedażowe).
  • Przygotowywanie raportów do Centrali zgodnie z wewnętrznymi procedurami Spółki, współpraca z przełożonymi i działaniami Spółki, w tym księgowości, kontrolingu, rozliczeń, prawnym, skarbu.
Wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności w branży budowlanej.
  • Doświadczenie w finansowym rozliczaniu kontraktów budowlanych.
  • Wykształcenie średnie ekonomiczne, finansowe lub techniczne.
  • Znajomość procesów finansowych, zagadnień podatkowych i rachunkowych.
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel - poziom biegły.
  • Sumienność, duże zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy.
Mile widziane:
  • Doświadczenie zdobyte w obszarze dużych projektów infrastrukturalnych.
  • Wiedza z zakresu rozliczania kontraktów opartych o PZP, FIDIC.
Nasza oferta:
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Bony towarowe.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Możliwść uzyskania uprawnień.
  • System premiowy.
Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki. Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując linie kolejowe, tramwajowe, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:
  • budowa Lokalnego Centrum Sterowania w Malborku
  • rewitalizacja historycznej stacji Warszawa Główna Osobowa
  • kompleksowa modernizacja linii kolejowej na odcinku Warszawa - Gdynia
  • budowa zaplecza technicznego dla Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej
  • elektryfikacja pierwszej w Niemczech autostrady dla ciężarówek - pionierski projekt w skali Europy przy współpracy z Siemens
  • stworzenie systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna
  • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie
  • wprowadzanie nagradzanych, innowacyjnych rozwiązań energetycznych i zawodowych

Aplikacje:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ – DOŁĄCZ DO NAS. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” w celu przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego do Trakcja Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółkę podanych danych osobowych w celu aplikowania na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pamiętaj, w każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, jednak bez wpływu na przetwarzanie danych pozyskanych przed wycofaniem zgody.

Administratorem danych osobowych jest Trakcja S.A. z siedzibą w Warszawie (kod: 02-017) przy Al. Jerozolimskich 100. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.