Praca: Specjalista ds. Przetargów i Wycen

Specjalista ds. Przetargów i Wycen
Miejsce pracy: Jaworzno
Zakres obowiązków:
  • Analiza oraz monitorowanie postępowań przetargowych i przygotowywanie odpowiednich dokumentów,
  • Weryfikacja merytoryczna i dokumentacyjna zapytań ofertowych,
  • Przygotowywanie kosztorysów i ofert handlowych,
  • Prowadzenie negocjacji i korespondencji z interesariuszami,
  • Obsługa i opracowywanie dokumentacji przetargowej oraz powykonawczej,
  • Współpraca z innymi działami, podwykonawcami i dostawcami.
Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe, najlepiej techniczne,
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją budowlaną i instalacyjną,
  • Umiejętność pracy z MS Office, AutoCAD, Norma PRO (atut),
  • Zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (atut).
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, system premiowy,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
  • Pakiet socjalny, narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • Karta multisport.