Praca: Specjalista ds. płac

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Specjalista ds. płac
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0293
OBOWIĄZKI:
Praca ta wymaga znajomosci przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych, PPK, funduszu socjalnego, znajomości programu Comarch, Optima, Płatnik, znajomości kadr.Zakres obowiązków:Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej.Zgłoszenia pracowników i członków rodzin do ZUS oraz raporty rozliczeniowe ZUS.Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców.Obliczanie zobowiązań wobec ZUS, US.Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-11, PIT-4.Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych.Naliczanie i raportowanie wpłat do PPK.Obsługa funduszu socjalnego.Wystawianie zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu RP-7, zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu na prośbę pracownika.Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych.Raporty i analizy płacowe na potrzeby wewnętrzne oraz GUS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik obsługi płacowej (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Znajomośc programu Płatnik
Uprawnienia: znajomość kadr
Uprawnienia: znajomość przepisów prawa podatkowego
Uprawnienia: znajomość przepisów prawa pracy

Wymagania inne:

Wymagania konieczne: znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych, PPK, funduszu socjalnego, znajomość programu Comarch, Optima, Płatnik, znajomość kadr.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich