Praca: Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0402
OBOWIĄZKI:
realizacja zadań sprzedażowych, zapewnienie standardów obsługi, raportowanie wyników, sporządzanie analiz, tworzenie i realizacja strategii marketingowych. Praca w godz. 8-15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Kierownik do spraw sprzedaży (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, umiejetności handlowe i analityczne, znajomość obsługi komputera i excela

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach