Praca: Serwisant

Bel-Pol to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Działalność prowadzimy od ponad 30 lat, obsługując klientów hurtowych, detalicznych, inwestycyjnych. Zajmujemy się sprzedażą drzwi, paneli, podłóg.

Serwisant
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00.
  • Pakiet wynagrodzenia: płaca podstawowa i comiesięczne premie.
  • Program medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistów za złotówkę.
  • Karty MultiSport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Rabat na zakup asortymentu sklepu na własny użytek.
  • Szeroki zakres szkoleń przygotowujących do pracy.
  • Narzędzia pracy, w tym samochód i telefon.
  • Rozwój zawodowy u lidera w branży sprzedaży drzwi i podłóg w Polsce.
Zadania, które na Ciebie czekają:
  • Prosty montaż i demontaż drzwi w ramach obsługi reklamacyjnej.
  • Montaż i wymiana akcesoriów drzwiowych.
  • Drobne naprawy podłóg.
  • Terminowa realizacja napraw u klienta.
  • Odbiór towarów z magazynu i zabieranie zwrotów od klientów.
  • Dbałość o zabezpieczenie i czystość miejsca pracy.
  • Prowadzenie kalendarza wizyt.
Oczekiwania:
  • Umiejętność prostego montażu i napraw.
  • Zdolności manualne.
  • Dokładność, sumienność.
  • Umiejętność komunikowania się z klientami.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność obsługi MS Outlook.
  • Doświadczenie w pracy z klientami.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień z zakresu stolarki drzwiowej.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEL - POL sp. z o.o. z siedzibą w: Strzelińska 10, 58-100 Świdnica (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: ochronadanych@belpol. com.pl.