Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/24/0524
OBOWIĄZKI:
utrzymanie porządku i czystości w otoczeniu budynku,obsługa i konserwacja sprzętu technicznego, pielęgnowanie zieleniOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 6 m-cy i 7 dniMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-173 Łaziska GórnePRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-Pt 6.00-14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. podstawowe

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych