Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Radzionków
Numer: StPr/24/0409
OBOWIĄZKI:
Dbanie o porządek, estetyczny wygląd terenów MOSIR, proste prace rementowe;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 55 roku życia;

Miejsce pracy:

Radzionków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik gospodarczy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Sprzątanie, utrzymanie czystości terenów wewnętrznych i zewnętrznych zakładu produkcyjnego, w tym obsługa maszyny czyszczącej (sprzątającej). Praca w Zakładzie Produkcyjnym w Gliwicach, ul. Bojkowska (strefa ekonomiczna).Praca na dwie zmiany w godzinach...

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik fizyczny

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Proste prace produkcyjne; pomoc operatorowi linii; pomiar tolerancji po obróbce detali; podstawowa obróbka elementów metalowych; wizualne, podstawowe sprawdzanie jakości wytworzonych detali oraz elementów metalowych; przygotowanie detali z materiału...

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik fizyczny

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Proste prace produkcyjne; pomoc operatorowi linii; pomiar tolerancji po obróbce detali; podstawowa obróbka elementów metalowych; wizualne, podstawowe sprawdzanie jakości wytworzonych detali oraz elementów metalowych; przygotowanie detali z materiału...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone