Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0278
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości, pomoc w utrzymaniu porządku wewnątrz i w otoczeniu budynku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik fizyczny

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    Prace porządkowe, sortowanie odpadów budowlanych.Pierwsza umowa - zlecenie na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużenia.Praca w godzinach: od 7:00 do 15:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wymagana...

    Dodane: 2024-05-13

  • Pracownik gospodarczy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: podstawowe, zawodowe; zakres obowiązków: przycinanie żywopłotów, gałęzi, koszenie trawy, grabienie trawy i liści, odśnieżanie, sprzątanie terenów;...

    Dodane: 2024-05-13

  • Robotnik gospodarczy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Knurów

    Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. UrzędzieWykształcenie: podstawowe; umiejętność organizacji pracy, staranność; zakres obowiązków: utrzymanie czystości na terenie Szpitala; odbiór, składowanie i transport...

    Dodane: 2024-05-13

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone