Praca: Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0330
OBOWIĄZKI:
obsługa pacjentów, skanowanie dokumentów, rejestrowanie pacjentów na wizyty, rejestrowanie wyników badań, pomoc w rejestrowaniu pacjentów w punkcie pobrań, telefoniczna obsługa pacjentów, prowadzenie terminarzy wizyt lekarskich, informowanie pacjentów o przygotowaniu się do badań lub zabiegów, praca siedząca, przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie; praca w godzinach: 07:00-14:30, 14:00-20:20
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

znajomość urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu