Praca: Referent, podinspektor, inspektor

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Referent, podinspektor, inspektor
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/24/0235
OBOWIĄZKI:
Ewidencja dowodów księgowych; dekretacja dowodów bankowych i opis zapłat; dekretacja dowodów księgowych; księgowanie dowodów w systemie finansowo-księgowym; miesięczne uzgadnianie kont księgowych; przygotowanie kont oraz wydruków do sporządzania sprawozdań; terminowe regulowanie zobowiązań i sporządzanie zestawień płatności; współpraca z innymi komórkami; przyjmowanie i archiwizacja dokumentów księgowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych