Praca: Referent ds. administracyjno biurowych

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Referent ds. administracyjno biurowych
Opis stanowiska:
  • obsługa komputera/obsługa dedykowanego programu komputerowego,
  • mile widziana znajomość przepisów podatkowych/nie konieczna,
  • współpraca z ludźmi,
  • praca 5 dni w tygodniu.
Wymagania:
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę na pełen etat w polskiej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów,
  • pakiet dodatkowych benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, świąt, kolonii dla dzieci, kart sportowych),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • spotkania integracyjne,
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw i pomysłów.