Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1035
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie nowych klientów, pozyskiwanie nowych kontrahentów z Chin, utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami z Chin, przygotowanie ofert handlowych, analiza i omawianie wyników sprzedaży z przełożonymi, którzy są obywatelami Chin.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

stanowisko do przyuczenia

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu