Praca: Projektant konstrukcji stalowych

Ogłoszenie numer: 9218491, z dnia 2024-09-04

Firma Arret Sp z o.o. producent i projektant konstrukcji stalowych, działająca na rynku krajowym i Unii Europejskiej poszukuje kandydata na stanowisko:

Projektant konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

  • projektowanie konstrukcji stalowych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z działem produkcji
  • współpraca z działem sprzedaży
Wybrany kandydat dołączy do czteroosobowego zespołu działu technicznego, gdzie będzie mógł się rozwijać i korzystać z jego doświadczeń.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programu AutoCAD
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w siedzibie firmy w Zabrzu
  • praca w systemie jednozmianowym
  • możliwość rozwoju i korzystania z doświadczeń firmy