Praca: Pracownik Sprzątający

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Pracownik Sprzątający
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Sprzątanie w zależności od powierzonego zlecenia: biur, zakładów pracy, magazynów lub klatek schodowych.
  • Odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien itp.
  • Opróżnianie koszy na śmieci oraz segregacja odpadów.
  • Uzupełnianie środków higienicznych w toaletach.
Wymagania:
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dobra kondycja fizyczna.
Oferujemy
  • Umowę o pracę.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Sprzęt i środki do pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Sprzątacz/ka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń. Właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości. Zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i...

    Dodane: wczoraj

  • Sprzątaczka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, zmywanie posadzek podłogowych oraz pozostałego wyposażenia siedziby PUP, wycieranie kurzy z urządzeń i sprzętu komputerowego oraz mebli biurowych, odkurzanie pomieszczeń, zmywanie glazury ściennej i podłogowej w...

    Dodane: 2024-04-30

  • Sprzątacz/ka

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń. Właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości. Zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i...

    Dodane: 2024-04-29

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone