Praca: Pracownik Sklepu

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Pracownik Sklepu
Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie,
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów,
  • Utrzymywanie porządku na sali sprzedaży.
Wymagania:
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • Szkolenia produktowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Asystent w sklepie internetowym

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

    Lokalizacja: śląskie/ Piekary Śląskie

    przyjmowanie zamówień od klientów przez stronę internetową, obsługa klientów indywidualnych oraz firm, obsługa zwrotów i reklamacji, udzielanie klientom informacji na temat sprzedażowych asortymentów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

    Dodane: 2024-04-24

  • Pracownik Sklepu

    Firma: Praca.pl Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Opis stanowiska: Obsługa klienta na najwyższym poziomie, Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów, Utrzymywanie porządku na sali sprzedaży. Wymagania: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Zaangażowanie i odpowiedzialność, Umiejętność pracy w zespole,...

    Dodane: 2024-04-08

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone