Praca: Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0387
OBOWIĄZKI:
- obszar produkcji: praca przy grillu, frytownicach, tosterach, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;- obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;- prace porządkowe w restauracji.Praca od poniedziałku do piątku oraz w soboty i niedziele, w przedziale godzinowym 7.00-24.00 (według wcześniej ustalonego GRAFIKU - nie ma możliwości pracy w stałych godzinach).Umowa o pracę na okres próbny 1 miesiąca, następna na czas określony,Praca w Restauracji Mc Donalds w Zabrzu, Plac Teatralny 6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, wymagana książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 25,25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu