Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0770
OBOWIĄZKI:
Przygotowane do montażu elemenów i podzespołów do montażu mebli, montaż mebli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

miejsce pracy: ul. Chorzowska 113 m. 8, 44-100 Gliwice oraz praca zagranicą wg. zleceń pracodawcy

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik produkcji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    - fizyczne lub mechaniczne działania wykonywane na materiałach, aby przekształcić je w gotowe produkty, - identyfikacja problemów lub wad produktów i podejmowanie działań korygujących, - dopasowanie składników według instrukcji, - kontrola poziomu...

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik produkcji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Siemianowice Śląskie

    Obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie produktów przy linii produkcyjnej, wzrokowa kontrola jakości, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00 i 22.00-6.00. Umowa miesięczna-agencyjna,...

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik produkcyjny

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    Obsługa pieca elektrycznego do przetapiania wlewków aluminiowych, obsługa maszyn do odlewania ciśnieniowego, przygotowywanie odlewów do lakierowania, obróbka klamek aluminiowych metodą wibrościerną, nakładanie powłok oraz kontrola jakości klamek...

    Dodane: 2024-05-13

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone