Praca: Pracownik prac dorywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik prac dorywczych
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1713
OBOWIĄZKI:
PROSTE PRACE NA PRODUKCJI NIE WYMAGAJACE UPRAWNIEŃ tj: wyginanie, cięcie, szlifowanie, polerowanie, kontrola jakości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: dokładność, sumienność, umiejętność współpracy z innym pracownikami
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

miejsce pracy: ul. A.Einsteina 48a, 44-109 Gliwice oraz na terenie śląska w/g zlecenia-dyspozycji pracodawcy

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach