Praca: Pracownik ochrony

PU SED-HUT SA z wieloletnim doświadczeniem w ochronie i sprzątaniu zatrudni pracowników ochrony.

Firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Pomaga osobom z niepełnosprawnością powrócić na rynek pracy i zorganizować dla nich stanowisko pracy.

Zatrudnimy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Pracownik ochrony
Miejsce pracy: Zabrze
W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków:
  • Obsługa portierni.
  • Wydawanie kluczy.
  • Informowanie interesantów.
  • Obsługa bramy wjazdowej - rampy.
  • Zamykanie bram, drzwi, okien.
  • Kontrola systemu alarmowego i p.poż.
  • Kontrola obiektu i terenu przez cykliczne obchody.
  • Prowadzenie książki wykonywanej służby.
Wymagania:
  • Staranność, sumienność, punktualność.
  • Komunikatywność.
  • Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Comiesięczne pewne wynagrodzenie.
  • Możliwość częściowego dofinansowania zakupu leków.