Praca: Pracownik obsługi małej gastronomii (przygotowujący posiłki typu fast food)

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik obsługi małej gastronomii (przygotowujący posiłki typu fast food)
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0599
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: zawodowe, doświadczenie: 2 lata, ks. sanepisowska, zakres obowiązków: prwadzenie stanowiska typu fast-food z gotowych produktów, konserwacja automatu do kawy ekspresowej i napojów, zaopatrzenie stanowiska, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach