Praca: Pracownik linii ubojowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik linii ubojowej
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/1110
OBOWIĄZKI:
praca na linii ubojowej w Ubojni Drobiu. Załadunek, rozładunek.Praca na 1 zmianę od 18.00-2.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik produkcji

    Firma: Export Pack Polska

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Zakres obowiązków: prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy. Wymagania: uprawnienia na wózki...

    Dodane: dzisiaj

  • Pracownik linii produkcyjnej (m/k)

    Firma: Trenkwalder

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Twoje zadania praca na produkcji na dziale tłoczni, spawalni lub aluminium, zakładanie detalu na prasy i maszyny spawające, obsługa zautomatyzowanych robotów spawalniczych, kontrola wizualna detalu przed wysyłką, wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą...

    Dodane: wczoraj

  • Operator produkcji (m/k)

    Firma: Trenkwalder

    Lokalizacja: śląskie/ Bieruń

    Twoje zadania przeciąganie przewodów miedziowych między rezystorami, praca w systemie 3-zmianowym, praca od poniedziałku do piątku, możliwe nadgodziny - zazwyczaj soboty na 1-ą zmianę - 100% płatne. Twoje kwalifikacje znajomość j. polskiego na poziomie...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone