Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/0355
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. Szkolenie stanowiskowe. Pielęgnacja roślin, nawożenie roślin nawozem. Usuwanie uszkodzonych pędów oraz posuszu, przycinanie koron. Spulchnianie i pielenie powierzchni grup krzewów. Podlewanie i utrzymanie właściwej wilgotności podłoża. Zabezpieczanie roślin na zimę. Koszenie trawy. Cięcie i karczowanie zieleni. Pielęgnacja trawników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy zespołowej

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania prac porządkowych

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie