Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0509
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości, pomoc w utrzymaniu porządku wewnątrz i w otoczeniu budynku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie