Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/1884
OBOWIĄZKI:
- Proste prace produkcyjne; pomoc operatorowi linii; pomiar tolerancji po obróbce detali; podstawowa obróbka elementów metalowych; wizualne, podstawowe sprawdzanie jakości wytworzonych detali oraz elementów metalowych; przygotowanie detali z materiału powierzonego do produkcji. Prace magazynowe. Przygotowanie materiałów do wysyłki. Prace porządkowe w miejscu pracy.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + teren całej Polski w zależności od zlecenia.- Zlecenie wykonywanie również w soboty i niedziele.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Dyspozycyjność
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: Umiejętność myślenia analitycznego

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: brak. Umiejętności: mile widziane umiejętność używania uniwersalnych i specjalistycznych urządzeń kontrolno-pomiarowych: suwmiarki, kątownika, mikrometra.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach