Praca: Pracownik działu zamówień

Ogłoszenie numer: 8947399, z dnia 2024-04-26

Poszukuje na stanowisko:

Pracownik działu zamówień

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Wysyłanie zapytań o cenę, na etapie realizacji inwestycji, w oparciu o dokumentację projektową oraz złożone przez Kierownika budowy/robót zapotrzebowanie.
  • W szczególności dotyczące zamawianych:
    • Materiałów
    • Usług
    • Robót budowlanych związanych z branżą infrastrukturalną (min. branża mostowa, drogowa, kolejowa, sieciowa)
  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem zamówień oraz zapytań ofertowych,
  • Uzgadnianie z Kontrahentami szczegółowego zakresu dostaw/realizacji i negocjowanie warunków handlowych.
  • Kontrola harmonogramów zapotrzebowania dla realizowanych inwestycji,
  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień w oparciu o składane przez Kierowników zapotrzebowania
  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień
  • Wstępne analizy techniczno-cenowe ofert, kontrola budżetów,
  • Sporządzanie zamówień na podstawie pozyskanych ofert
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
  • Prowadzenie przejrzystej i uporządkowanej dokumentacji ofertowej oraz zamówień przy udziale systemu wewnętrznego
  • Współpraca z bezpośrednim przełożonym zmierzająca do wybrania najlepszego Dostawcy lub Wykonawcy świadczonych usług

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Teoretyczna wiedza związana z budową mostów: technologie, materiały, sprzęt
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji inwestycji infrastrukturalnych, obiektów żelbetowych oraz produkcji i montażu konstrukcji stalowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność czytania projektów budowlanych pod kątem technicznym oraz ilościowym
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań
  • Lojalność i umiejętność zachowania poufności
  • Wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze terminowo
  • Możliwość udziału w ciekawych przedsięwzięciach
  • Przyjazną atmosferę
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego