Praca: Pracownik do wykończenia wnętrz

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik do wykończenia wnętrz
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0677
OBOWIĄZKI:
prace remontowe wewnątrz budynku, praca na terenie Sosnowca i Tychów, praca w godzinach 8.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik ogólnobudowlany / Technik budowy

    Firma: REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    wykonywanie prostych prac remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych takich jak tynkowanie, wykonywanie izolacji i podlewek pod podstawy maszyn oraz słupów, montaż konstrukcji i elementów stalowych, terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań, wykonywanie...

    Dodane: 2024-09-16

  • Pracownik ogólnobudowlany / Technik budowy

    Firma: REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.

    Lokalizacja: śląskie/ Mikołów

    wykonywanie prostych prac remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych takich jak tynkowanie, wykonywanie izolacji i podlewek pod podstawy maszyn oraz słupów, montaż konstrukcji i elementów stalowych, terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań, wykonywanie...

    Dodane: 2024-09-16

  • Pracownik ogólnobudowlany

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    prace ogólnobudowlane, gładzie, malowane ścian, rozkładanie instalacji elektrycznych.Praca na terenie woj. śląskiego.Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie (do wyboru). Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)...

    Dodane: 2024-09-09

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone