Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/24/0361
OBOWIĄZKI:
Udzielanie informacji paszportowej, obsługa klienta, układanie paszportów w ciągu alfabetycznym w depozycie, faksowanie, kserowanie dokumentacji paszportowej, wykonywanie innych czynności zleconych przez opiekuna;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

skrupulatność, dokładność;

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach