Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/0421
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż., szkolenie stanowiskowe, szkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych, zasady pracy w administracji publicznej, obsługa interesantów, udział w działaniach promocyjnych, przygotowywanie protokołów zniszczenia druków
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Będzin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik biurowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    ZADANIA: wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczącyhch pracy; planowanie i organizacja spotkań oraz prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych itp: przyjmowanie i obsługa interesantów; udzielanie informacji interesantom ( w tym: telefonicznie,...

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik biurowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Ważenie samochodów, wypisywanie dokumentów WZ dla samochodów, prowadzenie magazynu, wprowadzanie faktur do komputera w programie SYMFONIA, wystawianie faktur sprzedażowych, zakupowych, drukowanie faktury kosztowej, przygotowywanie dokumentów dla Biura...

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik biurowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    kontakt z klientem, praca na programie SUBIEKT, przygotowywanie dokumentacji dla biura rachunkowego, praca w godzinach 8.00-16.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: wykształcenie średnie, mile widziana umiejętność...

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone