Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0253
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i podział korespondencji, przygotowanie korespondencji do wysłania, nadawanie korespondencji w placówce pocztowej, obsługa urządzeń biurowych (komputer, drukarka, skaner, kopiarka), przygotowanie dokumentacji księgowej do przekazania do biura rachunkowego, przygotowanie dokumentów do pretargów, prowadzenie akt osobowych pracowników, ewidancji czasu pracy i absencji urlopowej i chorobowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie średnie, sprawna obsługa komputera i sprzętów biurowych, komunikatywność, wysoka kultura osobista, zdolności analitycznego myslenia, dokładność, sumienność

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu