Praca: Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1610
OBOWIĄZKI:
kompleksowa obsługa klientów, segregowanie dokumentów/korespondencji, wystawianie faktur.* praca w systemie 2-zmianowym: 07:0015:00, 10:00-18:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet Office

Wymagania inne:

wykształcenie średnie/wyższe, mile widziane prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczanie oraz znajomość branży motoryzacyjnej, znajomość komputera (pakiet Office), zaangażowanie w pracę, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach