Praca: Pomocnik serwisanta z obsługą klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pomocnik serwisanta z obsługą klienta
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0019
OBOWIĄZKI:
podstawowe naprawy pojazdów, obsługa klienta, wulkanizacja, czyszczenie aut po naprawie, praca w godzinach: 8.00-16.00, 10.00-18.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, osoba do przyuczenia

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu