Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/24/0255
OBOWIĄZKI:
Okres aktualności: do 15.05.2024Miejsce odbywania stażu: Łaziska Górne, ul. Wiejska 1Czas pracy stażysty: wtorek sobota 10-17Okres stażu: 5 miesięcyKontakt: 573991608Zatrudnienie po zakończonym stażu: min. 1 miesiąc, umowa o pracęPrzygotowanie produktów i półproduktów zgodnie z poleceniami przełożonego;zmywanie naczyń poprodukcyjnych i konsumenckich;odpowiedzialność za pobrany surowiec do produkcji oraz racjonalne gospodarowanie nim;sprzątanie stanowiska pracy oraz innych obszarów wskazanych przez przełożonych;przestrzeganie wszystkich standardów produkcji;dbanie o jakość przygotowywanych do produkcji produktów;dbanie o ochronę środowiska;dbanie o powierzony sprzęt, mienie oraz czystość na stanowisku pracy;rozwój własnych umiejętności i kompetencji;w razie potrzeby zastępowanie pracowników na innych stanowiskach;wykonywanie innych czynności powierzonych przez kierownika restauracji, szefa kuchni oraz kucharza;dbałość o przestrzeganie standardów jakościowych, procedur HACCP, obowiązujących regulaminów oraz zarządzeń i instrukcji, przepisów BHP i p.poż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, zainteresowanie z obszaru gastronomii, dokładność, szybkość

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych